RPG odborně

Alnag
6.1.2014 20:05
Rozsáhlý článek o vývoji nejpopulárnějšího RPG.
Autorská citace #21
23.9.2017 20:16 - sirien
...well... já uznávám, že sem v komunitě už dlouho a nejsem z generace youtouber maniaků, ale fakt nejsem tak starej, abych patřil k rádiové generaci, takže ta čistě audio stopa je poměrně otravná musim říct :/ Ta víc, jak hodinová čistě audio stopa... já ve skutečnosti nikdy ani nezvlád audioknihy, sem fakt docela vizuální člověk - čtení, videa, pokud sou dobře udělaná...

Ježiš a kdyby se ten týpek co se tam na něco ptá uměl aspoň vyžvejknout a mluvit od A do Z a ne aby odřikával abecedu stylem náhodného tahání písmenek.

Jakože SRSLY, už to poslouchám 10 minut a neřek nic co by nešlo říct ve dvou minutách a jestli bude ještě chvíli popisovat ten blbej svitek co vyrobil, tak začnu mít dojem, že čtu Jiráska.

Hej tyvole já to asi fakt nedám... sorry, to je takovej gibberish, že se sotva orientuju v tom o čem sakra vůbec mluví. Po patnácti minutách mám dojem WTF něco něco něco -cheese něco refugees-camp něco some-city cheese-delivery-quest něco prophecy...

EDIT: ne, fakt sorry, 20. minuta a vypínám to, sem dneska docela unavenej, tohle je pro mě dost úděsnej formát a ten týpek mi přijde že nechápu co ho vede k dojmu že má právo mluvit do mikrofonu.
Autorská citace #22
7.12.2017 02:31 - sirien
Dungeons & Dragons: Satanic Panic | Retro Report | The New York Times

Velmi hezké shrnutí oné dávné historie - povrchní, ale zároveň takové všestranné.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087825059890747 secREMOTE_IP: 54.90.207.75