Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
20.1.2010 10:48 - Merlin
Jerson: kapku víc nařeď černou barvu vodou pak lehce přejeď přes spáru a hadříkem osuš vodu, která zbyla na povrchu. Ve spáře by ti mělo zůstat dost černé a na povrchu to máš setřený (víceméně stejný postup jako u washe, ale víc ředěnej)
20.1.2010 15:06 - Ebon Hand
Jerson: Dělám to hodně naředěnou olejovou barvou v uměleckém ředílku (5:95), špičkou štětce ťuknéš do spáry a barva se kapilárně rozteče celou spárou, pokud je někde barva venku, tak to otřu uchošťourem. Jak ses u mě díval na toho Corsaira, tak na něm to bylo dělané šedou.
Model už je hotový a překrytý polomatným lakem (oleje reagují s emaily). Beru to jako patinovací úkon.
20.1.2010 15:11 - Blaine
Ebon: mohl bys prosim te ukazat nejake sve vytvory, pokud mas nekde vyvesene fotky? Pripadne si najit cas a neco nafotit:)
20.1.2010 15:47 - Merlin
http://coolminiornot.com/154517
http://coolminiornot.com/70808
http://coolminiornot.com/51584
http://coolminiornot.com/47054

to jsou některé z mých...
trpaslík je dělaný jako nonmetalic
20.1.2010 16:13 - Ebon Hand
Blaine: Zkusím něco nafotit, akorát to budou samí letadla, který jsem v poslední době dělal, hotovou figuru jsem daroval a další nemám ještě hotovou, protože drtím hlavně letadla a teď jsem zabřednul do bojovky.. :-)
20.1.2010 16:17 - Merlin
já mám problém to pořádně nafotit :)
20.1.2010 16:39 - Blaine
Merlin: ten sedici kostlivec je moc pekny a diorama s elfkou vypada taky dost super. Bauhausak - co je to tam dole?
20.1.2010 17:22 - Ebon Hand
Merline: plánuješ do té velké diorámy s elfkou jetě něco?
Ten Lich má moc pěkný ty pavučiny, z čeho si to udělal? Opravdu nejsem schopen to identifikovat.. :-)
20.1.2010 18:51 - Merlin
Blaine: ano, bauhaus z warzony. jen je blbě nafocenej
Ebon: ta elfka, byla první co jsem takhle dělal. Jinak pavučiny jsou z holubího prachového peří :)
29.1.2010 14:16 - Ebon Hand
Tak jsem zkusil toho Corsaira nafotit, ale moc mi to tím compactem nešlo.. :-)


29.1.2010 14:36 - Blaine
Je moc pekny... Ja uz mam par udelanych orku z WH40k, sice jeste nejsou uplne dokonceni, ale uz bych se s nimi nestydel hrat:)
29.1.2010 20:49 - Gurney
Ebon: Ten vypadá bezvadně, 1:48?
30.1.2010 18:30 - kin
Blaine: pochlub se ;) Já někdy nafotim svojí gardu až jí dodělám...nebo můžu nafotit svý Lovce čarodějnic do Mordheimu :)

Ebon: parádní opotřebování, ale já bych ho osobně zašpinil ještě trocha víc :)
1.2.2010 09:53 - Blaine
kin: jo to vis ze jo, mam hnusny fotak jedine pokusy o foceni dopadly uplne strasne. Ale jsem hrdy na deffkoptu, kterou asi stejne nebudu hrat, ale zkousel jsem na ni nejake veci, jak bych si predstavoval stroje, je to pro me spotrebni zbozi, ktere potom rozrezu na vylepseni trukku:P
1.2.2010 14:47 - Ebon Hand
Kin: Ono mi to přišlo docela dost, ale ten foťák je nějaký debilní, každá fotka vypadá jako za jinýho světla a taky nějak kroutí perspektivu..
Jedna z boku, snad to bude více vypovídající. Každopádně jsem uvažoval i o totálně opotřebovaném letadle, nebo spíš tanku, až s tím nějak postoupím, tak se tu pochlubím.. :-)

1.2.2010 14:52 - Blaine
Ty detaily na kridelch jsou uplne super, jakpak jsi to delal? (nepsal jsi to uz nahodou tady v tomhle threadu?)
1.2.2010 15:02 - Merlin
Dry brush?
1.2.2010 15:09 - Blaine
Do skvir? Aspon tak mi to pripada. Jinak ja jsem za tech 15 orku na drybrush moc neprisel, jak ho udelat dobre:(
Ale to bude tim, ze jsem vytvarny antitalent:(
1.2.2010 15:19 - kin
Ebon: jo, máš pravdu, tady jsem si všiml pár věcí a prohlídl potom znova ty předchozí fotky a je to dostatečně... :)
(já jsem jen zvyklej od orků z w40k co jsme kdysi měl...tam to bylo špinavý trochu víc .))

Jinak, tady je dalších pár odkazů na různý příručky o barvení (+ dělání terénů, diorámat a sculptění):

Building_and_painting_scale_figures.pdf

Building_Military_Dioramas_Vol.2.pdf

Building_Military_Dioramas_Vol_1.pdf

Building_Military_Dioramas_Vol_7.pdf

CMON_Ultimate_Miniature_Painting_Guide.pdf

Horse_sculpting.pdf

How_To_Build_Dioramas.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Coaching_Inn_Templates.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Fantasy_Barn_Templates.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Fantasy_Townhouse_Templates.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Making_Trees_Extract.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Ruined_Temple.pdf

How_To_Make_Wargames_Terrain_-_Warhammer_Fences__Walls_and_Hedges.pdf

How_To_Paint_Citadel_Miniatures.pdf

How_to_paint_realistic_military_figures.pdf

How_To_Paint_Space_Marines.pdf

Military_Modelling_Masterclass.pdf

Military_Vehicles_Vol.2.pdf

MiniWarGamingTerrainProjects.pdf

Modeling_Magazine-Vol3.pdf

Modeling_Tanks_and_Military_Vehicles.pdf

Modeling__Detailing__Painting__Weathering_WWII_Aircraft_Vol-3.pdf

Modelling_Detailing_Painting___Weathering_Military_Vehicles_Vol.1.pdf

Modelling_Panzer_Crewmen_of_the_Heer.pdf

Modelling_WWII_Figures.pdf

Modelling__Detailing__Painting__Weathering_Military_vehicles_Vol.2.PDF

Painting_And_Finishing_Scale_Models.pdf

Painting___Weathering_vol.01.pdf

Painting___Weathering_vol.2.pdf

Sculpting_Fantastic_Figures.pdf

Terrain_Modelling.pdf

WW2_Aircraft_Dioramas_Part.3.pdf

Ww2_Aircraft_Dioramas_Vol-1.pdf

WW2_Luftwaffe_Modelling.pdf

WWII_Aircraft-Vol1.pdf

WWII_Soft-Skinned_Military_Vehicles.pdf
1.2.2010 15:40 - Merlin
Blaine: asi si ho měl moc mokrýho! myslíš štětec...musí být ouplně suchej

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084853887557983 secREMOTE_IP: 18.188.20.56