Střípky

andtom
5.1.2010 19:32
D&D 4e - Radlická
Šťastně jsem zakotvil v Praze... a rád bych si opět po čase zaDMoval.

Hledám hráče pro D&D 4ed.

Pohodový prostor s luxusně velkým stolem zajištěn, 8 minut pěšky od stanice Radlická nebo 2 minuty od zastávky busu 137 s názvem Farkáň. Nabízím Út, Stř, Čtv (případně i Po). So a Ne nejsem k dispozici. Frekvence 1x nebo i 2x týdně v případě zájmu. Od půl šesté, šesté ... do cca půlnoci (záleží na vzájemné dohodě).

Preferuji vyzrálejší hráče, které zajímá příběh a rádi ho přes činnost svých postav formují. Rád dávám volnost a improvizuji.
Autorská citace #61
14.1.2010 14:16 - Merlin
hlavně nám ho tam v Práglu nazkazte...:) co nám dalo práce z něho udělat člověka :)))
Autorská citace #62
15.1.2010 20:00 - Nachtrose
Noir: jestli ma ten hrabencin familiar byt neco konkretniho, tak si nejak nedovedu predstavit co. Nicmene jsem si na nej hned vzpomel, kdyz jsme spatril tuhle fotku:

Autorská citace #63
15.1.2010 20:50 - noir
Nachtrose: Je to tohle: http://www.animalwebguide.com/Aardvark-2.jpg

Vždyť Sethi o tom tak básnila, tak jsem ho do hry nahodil. A není to familiar, ale něco vypečenějšího - spirit.
Autorská citace #64
15.1.2010 20:59 - Nachtrose
noir píše:
Je to tohle: http://www.animalwebguide.com/Aardvark-2.jpg


No fuj to jsem se lek :-D

Takze hrabenka bude samanice?
Autorská citace #65
15.1.2010 21:00 - Nachtrose
A nechtel by nekdo minotauri barbarku fialove barvy? ;-)
Autorská citace #66
15.1.2010 21:06 - noir
NAchtrose: Tak nějak mi přišla zajímavá kombinace aristokratky, která se nějak připletka k spiritovi. Přišla mi to jako pěkná kombinace Pýchy a předsudku, manželky Emila Holuba a Joy Adamsonové - pochopitelně vše ve fantasy podobě :o)
Autorská citace #67
15.1.2010 21:35 - Nachtrose
noir: nemam nacteno, takze netusim, o kom to vubec mluvis :-) ale to neni nijak podstatne.
Autorská citace #68
20.1.2010 17:30 - andtom
Čas odplutí do Aurory se blíží ...

Jak jste na tom s postavama? Můžem začít v úterý 26.1. a doladit je přímo na místě ... Rád bych jen předem věděl, s čím budete hrát, rasa, povolání, dvěmi-třemi slovy povaha, případně příslušnost k něčemu (božství, guilda, ... ), přesná čísla mě teď nazajímají. Je možné, že na základě toho získáte nějakou informaci nebo něco podobného navíc ...

Magická výbava: trvalé předměty 1x 14 Lvl, 1x 12 Lvl, 1x 11 Lvl - větší počet ks ne, protože je považováno za vhodné, abyste jako cizinci nevstoupili do Aurory totálně ověšení magickými věcmi jako vánoční stromečky, provokovalo by to; magické spotřební věci navíc navrhněte sami, rozumné množství je přípustné (nápoje a pod.), předpokládá se, že je budete přenášet skrytě.
K tomu pak pravděpodobně ještě něco dodám.

V království Mirabel se mluví common + hodně obyvatel je vícejazyčných, podle svého původu nebo svého místa. Mirabel je hodně obchodnicky zaměřená země, takže na rasy se moc nehraje ... Na aristokratické nebo obchodnické rody či guildy jo, ale čistě na rasy ne ...
V Auroře funguje víceméně výhradně common, jazyky nelidských ras jenom paběrkují, ale asi nejsou úplně vymýcené (v oficiálním styku se ale nesmí používat, ani kdyby mu obě strany rozuměly).
Autorská citace #69
20.1.2010 19:41 - Nerhinn
26. máme výjimečně AA...
Autorská citace #70
20.1.2010 21:16 - Alnag
Sorry Andtome, ale 26. 1. se mi zdá, že nestíháme. Tímto bych chtěl urgovat svého tvůrce (tj. Nerhinn) o svůj koncept, bez něj tu postavu asi neudělám. Zároveň jsem dneska diskutoval svůj nápad na koncept s Almim, ale ukázalo se, že je příliš podobný Noirově postavě v AA (tedy ne vzhledem, ale takovou úvahou), takže vymyslím něco jiného.

Myslím ale, že by bylo fér si nějaké datum stanovit. Navrhuji počítat s úterkem 2. 2. jako s datem hraní a třeba sobotu 30. 1. si dát jako deadline pro dodání konceptů spoluhráčům.
Autorská citace #71
20.1.2010 21:23 - noir
Já jsem pro všechno, co (tady) Alnag navrhuje. Nerhinn pošlu poštou krátký příběh o její hraběnce a budu se těšit, jakou mrchu si na mě vymyslí Almi...
Autorská citace #72
20.1.2010 21:44 - Alnag
Noir píše:
Já jsem pro všechno, co Alnag navrhuje.


Tak se mi to líbí. Uchovej si tenhle přístup a možná přehlédnu i ty pletky s Vecnou. ;-)
Autorská citace #73
21.1.2010 00:05 - andtom
OK, předběžně tedy 2.2.2010.

Fakt se těším na ty borce, co stvoříte ;)
Autorská citace #74
21.1.2010 07:48 - Almi
andtom píše:
OK, předběžně tedy 2.2.2010.


..do pytle, ten den jsem v divadle na Cimrmanech poprvé po letech.. :(
Autorská citace #75
21.1.2010 09:04 - noir
andtom: Jaké zdroje jsou povolené/zakázané?
Almi: Taky jsi absolvoval tohle? http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/kvuli-listkum-stanuji-lide-v-praze-na-snehu-pred-divadlem.html
Tož to pak klobou dolů!
Autorská citace #76
21.1.2010 09:17 - noir
Pokud Almi nemůže, tak by se mohlo hrát ve čtvrtek 4.2?
Autorská citace #77
21.1.2010 11:59 - Almi
Noir: ve čtrtek můžu...

..neabsolvoval, dostal jsem se k lístkům na představení v KV. V Praze jsem to dávno vzdal...
Autorská citace #78
21.1.2010 16:35 - andtom
Noir: Zdroje - ptáš se na příručky, ze kterých můžeš čerpat? Oficiální WotC. Pokud bys nemohl žít bez něčeho ještě mimo to, tak jsem přístupný se na to podívat - náš zákazník, náš pán :)

Můžu pondělí až čtvrtek, záleží na ostatních. Myslím ale, že pouze úterý vyhovovalo všem ... Zkuste se vyjádřit ke čtvrtku, jestli jde přeložit si rande, chlastání, atd. ... :)
Autorská citace #79
21.1.2010 17:35 - Sethi
Tak my máme tu výhodu smečkového uvažování... Ve čtvrtek by normálně bylo AA, ale protože zrovna AA není, je snadné ho rovnou překlopit na jiné hraní...
Autorská citace #80
21.1.2010 22:56 - Alnag
Andtom píše:
Zkuste se vyjádřit ke čtvrtku, jestli jde přeložit si rande, chlastání, atd. ... :)


Jsem si zrovna to rande a chlastání plánoval (ne nutně v tomto pořadí). Ale tak, že jsi to ty, Andtome... opiju se náprstkem někdy jindy. ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075307130813599 secREMOTE_IP: 44.206.248.122