Produkty

ShadoWWW
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci
Jeskyně a draci jsou čerstvým projektem nakladatelství Mytago, jedná se o fantasy hru na hrdiny postavenou na systému nejhranějšího stolního rpg na světě - Dungeons & Dragons. Hru s udatnými bojovníky, chytrými mágy, mazanými tuláky a dalšími ikonickými postavami zasazenými do světa draků, čar a kouzel.

Srdce Jeskyní a draků tvoří SRD 5. edice D&D, což jsou vynikající pravidla prověřená několika sty tisíci hráči po celém světě. Nejde však o pouhý překlad pravidel - česká hra přinese pravidla ve srozumitelné a kompaktní podobě, přesto plně kompatibilní s původní hrou. Díky tomu získají hráči přístup k nepřebernému množství oficiálních i fanouškovských rozšíření, které k páté edici D&D vznikly.

Paralelně s pravidly pracujeme na rozšířeních, které chceme pravidelně vydávat jak v elektronické tak v tištěné formě - nová dobrodružství, rasy, schopnosti, nestvůry, magické předměty, povolání atd. Chceme, aby hráči Jeskyní a draků byli dostatečně zásobeni užitečnými materiály, které jim zpříjemní jak přípravu hry, tak hru samotnou.

Vydání hry je plánováno na rok 2017, další podrobnosti budeme zveřejňovat na webu http://www.jeskyneadraci.cz a na FB (http://www.facebook.com/Jeskyně-a-Draci-285072668251981)

Název Jeskyně a draci jsem použil ze svého staršího projektu, jehož vlákno jsem z toho důvodu před chvílí přejmenoval. Tyto dva projekty jinak nemají nic společného.

Viz oznámení na RPG F.

Hlasování o překladu povolání "rogue": zloděj, tulák, nebo zvěd?

Mělo by JaD zahrnout do pravidel i Theater of the Mind?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body13
Nekladné body2
1.10.2017 22:07 - LokiB
wlkeR: to věděli už staří impresionisté :))
31.10.2017 20:14 - ShadoWWW
Gnóm a elfka. Autorem je Rimbo.

31.10.2017 20:48 - sirien
meh, tyhle uťáplí elfí uši se špičičkama... kde sou ňáký pořádný elfí ušiska?
31.10.2017 22:14 - Merlin
Gnom se mi líbí, elfka má děsnou tělesnou kompozici a anatomii zvlášť. Nohy děs....:) ale gnóm dobrý (když pominu podivný plamínek svíčky, jdoucí k otevřenému oknu a absolutně nesmyslný stín mříží, který jde z jiné strany než měsíc)

edit: nejsem lékař..ale koukám, že páteř na nákresu má výrůstky na opačnou stranu
31.10.2017 22:21 - sirien
Ahá, tak pán sice neni lékař, ale je expert na nohy elfek a na výrustky na gnómích páteřích, jo?
31.10.2017 23:08 - Merlin
No jo, elfí nohy tě zavedou do tajemných mystických elfích míst...a gnómí páteř je dobrá na svícny
31.10.2017 23:28 - sirien
Mi nevim proč připomnělo...

S.T. Potter: Tahle kobyla je dcerou od téhle
H. Pierce: Jo, to se hned pozná podle toho zadku
S.T. Potter: Vy rozumíte koním?
J. McIntyre: Ne, on rozumí zadkům.
1.11.2017 06:41 - Babaj
tak svicka se da vysvetlit povzdechem gnoma :_)) a stiny poulicni lampou vedle okna :-)...
A treba jsme se vsichni mylili v souvislosti s krasnymi stihlymi koncetinami elfek... stejne tak o malych nohou trpasliku :-)
1.11.2017 09:06 - Merlin
povzdech je nepravděpodobný, jelikož se gnom dívá do stolu...jinak se mi ten obrázek líbí
1.11.2017 09:38 - ShadoWWW
Když jsme u těch spekulací:
- Vlevo od obrázku (naproti gnómovi) jsou vstupní dveře a někdo právě otevřel.
- Neviditelná postava se snaží sfouknout svíčku.

Každopádně ten kouř od svíčky je luxusní, stejně jako ten gnóm. V DnD lore by šlo nejspíš o kouzelníka se Śkolou magie Nekromancie, ale héj, ta atmosféra pracovny na mě úplně dýchá alchymií.
1.11.2017 10:05 - Ebon Hand
Gnom dost dobrý. Stíny mříží mi nevadí, zřejmě na nebi bouchla supernova. Plamínek je divný. Ale na přebalu ADnD, co mám doma má týpek taky přetočené zápěsti a viditelně mu to vůbec nevadí. :-)

Elfka se mi nelíbí, skoro bych řekl, že je od někoho jiného. Je to jen squaterka s přehnaně dlohými holeněmi. :-)
1.11.2017 15:23 - LokiB
Marlin: elfka má dost krátkou levou ručičku, chudinka :) stěží si dosáhne ... no, aby mohla provádět intimní hygienu :D
ne, vážně ... oba obrázky jsou fajn a líbí se mi.
1.11.2017 17:51 - Kosťa
Na gnómovi mi trochu vadí, že není malý, není poznat že je to gnóm, mohl by to být i člověk s pinokiovským nosem. Jinak ale obrázek super atmosférickej.
1.11.2017 18:03 - Quentin
Gnóm mi přijde jako kvalitní AAA ilustrace. Rimbo se zlepšuje jak sviň.

Elfka je oukej, akorát mě irituje ten strom. Rozmazané pozadí chápu, ale předměty takhle v popředí by asi měly být rozkreslené jako postava.
1.11.2017 18:34 - sirien
docela souhlasim s Quentinem. Ta elfka na mě působí trochu... jako "nepovedeně", ve smyslu že ten obrázek je relativně dobrej, ale nějak z něj cítim že by moh bejt lepší - jakoby to byl rychlej draft zamýšlenýho obrázku nebo tak něco (s tím rozmaáním to nesouvisí, hodnmám teď namysli přímo tu postavu té elfky)
1.11.2017 18:50 - Šaman
Je to veverka - ty nemají být hezký, z nich má jít chladný strach.
(A přidávám se k pochvale gnóma - ten má super atmosféru.)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.23621678352356 secREMOTE_IP: 54.196.127.107