Produkty

ShadoWWW
21.2.2016 07:54
Jeskyně a draci
Jeskyně a draci jsou čerstvým projektem nakladatelství Mytago, jedná se o fantasy hru na hrdiny postavenou na systému nejhranějšího stolního rpg na světě - Dungeons & Dragons. Hru s udatnými bojovníky, chytrými mágy, mazanými tuláky a dalšími ikonickými postavami zasazenými do světa draků, čar a kouzel.

Srdce Jeskyní a draků tvoří SRD 5. edice D&D, což jsou vynikající pravidla prověřená několika sty tisíci hráči po celém světě. Nejde však o pouhý překlad pravidel - česká hra přinese pravidla ve srozumitelné a kompaktní podobě, přesto plně kompatibilní s původní hrou. Díky tomu získají hráči přístup k nepřebernému množství oficiálních i fanouškovských rozšíření, které k páté edici D&D vznikly.

Paralelně s pravidly pracujeme na rozšířeních, které chceme pravidelně vydávat jak v elektronické tak v tištěné formě - nová dobrodružství, rasy, schopnosti, nestvůry, magické předměty, povolání atd. Chceme, aby hráči Jeskyní a draků byli dostatečně zásobeni užitečnými materiály, které jim zpříjemní jak přípravu hry, tak hru samotnou.

Vydání hry je plánováno na rok 2017, další podrobnosti budeme zveřejňovat na webu http://www.jeskyneadraci.cz a na FB (http://www.facebook.com/Jeskyně-a-Draci-285072668251981)

Název Jeskyně a draci jsem použil ze svého staršího projektu, jehož vlákno jsem z toho důvodu před chvílí přejmenoval. Tyto dva projekty jinak nemají nic společného.

Viz oznámení na RPG F.

Hlasování o překladu povolání "rogue": zloděj, tulák, nebo zvěd?
Hlasovat může jen přihlášený uživatel.

Mělo by JaD zahrnout do pravidel i Theater of the Mind?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Anokladné body16
Nekladné body3
22.3.2018 20:18 - Colombo
Co má ta holčina s tím vodníkem za oči?
22.3.2018 21:10 - LokiB
Merlin píše:
vlasy takhle po těle nepadají :)


záleží na typu vlasů. extrémně jemné vlasy, zejména jsou-li vhlké, padají tak jakože podobně.
Ale je to anděl, kdo ví, jak se chovají vlasy andělů :)
Každopádně mi ten anděl příšel jak z kartiček MtG.
22.3.2018 22:19 - Merlin
LokiB píše:
Každopádně mi ten anděl příšel jak z kartiček MtG.


jo :) já věděl, že mi to něco připomíná

LokiB píše:
záleží na typu vlasů. extrémně jemné vlasy, zejména jsou-li vhlké, padají tak jakože podobně.


navrhnu ženě pokus :)
22.3.2018 23:34 - Log 1=0
Tak jo, za mne:
Ork-Na první pohled jsem myslel, že ty zuby jsou náhrdelník, tohle je fakt nepřirozené i pro fantasy.
Rytíř-Já proti orčím paladinům nic nenamítal, naopak, ale tady humanizace hodně pomohla. Stejně jako světla z očí. Ale pořád je to dost statické.
Anděl-No jo, začínají nahotinky. Ale tady mi vadí spíš ty vypíchnuté oči. Proč to? Zobrazit anděla jako ne nutně pozitivní bytost je skvělý nápad, ale nešlo by to udělat nějak normálněji?
Vodník-Má skvělé mimikry, skoro jsem si ho nevšiml. Potom to celé začalo dávat větší smysl, než nahá žena v rybníce. Za mě dobré, jen musím jako feminista dodat poznámku, že doufám, že nebudete takhle svlékat jen ženské. A že to nebudete přehánět.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.65845489501953 secREMOTE_IP: 54.80.80.77