Produkty

Erric
12.6.2009 21:43
Představení nové české vyprávěcí RPG hry se zaměřením na budování příběhu.(www.strepysnu.cz)
27.9.2009 18:16 - Erric
Zde je par odkazu na dalsi recenze:


Topzine

Dracidoupe.cz
25fps filmovy magazin

a nejake rozhovory
Draci studna
25 fps
8.10.2009 22:49 - Felouen
Když jsem v tom odkaze očima letmo prohlédla ty soutěžní odpovědi, tak jsem tam viděla Kryptu Kaločů....(jako Kaličů, ale nějakým vtipným nářečím):D
28.10.2009 21:33 - Colombo
Tak, hráli jsme v tom jeden rychlý oneshot a celkem se nám to líbilo. Hráli jsme to ve čtyřech, přičemž jeden hrál před tím jen DrD+ a druhý nikdy v životě. Krom menších problémů s Hodnotami to bylo dobré.
29.10.2009 19:02 - Erric
Colombo: Je fajn ze se vam to libilo. Kdyby byly jeste nejake problemy s Hodnotami, staci se ozvat.
2.11.2009 12:43 - sirien
Colombo: A co jste hráli a jak to probíhalo?
2.11.2009 13:24 - Colombo
Hráli jsme Starcraft univers, Mar Sara. Valná většina z nás hrála po sakra dlouhé době, někteří z nás hráli vůbec poprvé. Takže si myslím, že to byl celkem úspěch:)

Jinak, tyhle obecné otázky mne nikdy nešly. Co konkrétně jsi "Jak to probíhalo" myslel?
2.11.2009 15:07 - sirien
no, o čem byl příběh, co bylo za postavy, v tomhle případě i jak byly vyjádřeny v systému a jestli se někde objevil nějakej problém, případně jakej.
2.11.2009 17:42 - Colombo
Příběh byl dost jednoduchý. Průzkumná mise, šel s námi i jeden Ghost, takže šlo o něco víc.

Postavy byly dva mariňáci, jeden seržant z bojů s Kel-Morijským kartelem a druhý veterán, který si prošel Chau Sarou, tedy předtím, než ji zničili Protossové a věděl tak na vlastní kůži, co to ti zergové jsou.
Nakonec byl s námi medik, zelenáč v uniformě, ale mozek a dobrý doktor z centrálních planet.

Deníky ostatních nemám, ale můj veterán byl:
Jméno: Stan "Stacy" Law
Role: I. Veterán II. Výbušniny a Chladná hlava
Hodnoty: Přežít 1
Šrámy: "Pochroumané jablíčko" (problém s kolenem)

Cíle: Zocelí se James Black? (medik) -4
Zjístíme co se děje na hranici? -5

Nakonec jsme Ghosta Novu dostali k Zergské základně, překonali několik nebezpečí, dostali ji zase ven a překecali v zajímavém systému přemlouvání (teda, on ten systém je stejný u všeho, ale u toho přemlouvání to vypadalo fakt směšně)
"Ale Novo (argument)" hod, dva úspěchy.
"Ne vojáku, protože (argument)" hod, neúspěchy...

Problém byl jedinný, jelikož pravidla četl jen PJ, tak jsme pořádně nikdo nevěděli, co napsat pod kolonku "hodnoty":)
29.11.2009 21:51 - Erric
Na MFantasy.cz vysla Recenze na Strepy snu
30.11.2009 00:40 - sirien
geniální...
a) to není ani tak recenze jako spíš nadšenecká propagace (...což na netu není jev až tak neobvyklý)
b) autor hodnotí přečtení, nikoliv hlubší zkušenosti

podobných textů lze technicky vzato vychrlit deset denně.

///ok ok ok už mlčim, nemusíte po mě nic házet...
30.11.2009 16:58 - Ebon Hand
Viděl jsem Střepy snů v sabotáži o hrách pro volný čas.
Gratuluji!
30.11.2009 18:52 - Erric
Coze fakt? To myslis ten TV porad na CT2? je k tomu nekde zaznam?
30.11.2009 19:23 - Ebon Hand
Jasný, bylo to díl o hrách pro volný čas.
Začalo to křížovkama a scrablem, pak Dračák a taky ukázali Střepy snů, pak nějaký ulítlí deskovky, kde třeba vaříš jídlo v restauraci pro hosty a nakonec tam vytasili Battle star Galactica, aspoň pokud si pamatuji dobře.
Každopádně Střepy snů tam měli na stole, když mluvili o RPG.
30.11.2009 19:28 - Erric
Hmm skoda ze neni nikde zaznam :o( Opakujou to ve stredu 14:30 a to jsem v praci daleko od jakekoliv antenni televize. A CT2 pokud vim po netu jeste nevysila:o/
Rikali k tem Strepum neco nebo jen ze existuji?
30.11.2009 19:29 - Erric
Aha tak maji zivy stream do netu, tak se zkusim ve stredu v praci na to mrknout.
30.11.2009 19:30 - Ebon Hand
Jen že to je nový místní český počin. Skoro vůbec totiž nemluvili o zahraničních titulech.
Pokud si to teda pamatuji dobře.. :-)
30.11.2009 19:38 - Bouchi
Erric: Oni to davali minulou sobotu, cili repriza uz byla. A v archivu CT Sabotaz nemaji, ponevadz autorska prava k vlozenym pisnickam. :-(
Bohuzel tam Strepy byly jen v zaberu, bez mluveni. Materialu natocili mnohem vic (a ja tam dvakrat Strepy jmenoval), ale dost to sestrihali, aby se vesli do stopaze.
Az prilezitostne dostanu svoji nahravku z DVD rekorderu do PC tak to nekam uploadnu, nebo se to treba driv objevi nejakou jinou cestou.

Ebon: Fakt tam zminka byla, ze bych ji preslechl? Musim si to pustit znovu.
30.11.2009 19:40 - Ebon Hand
Bouchi, ty jsi ten zarostlý herní závislák, co mluvil v té herně? :-)
30.11.2009 19:51 - Bouchi
Ebon: Jestli myslis toho kdo mluvil o DrD a pak o deskovkach Vladi Chvatila (jak to bylo cele prostrihane s klipem We are the champions) a na zacatku mel titulek "Martin Kucera", tak evidentne jo. :-) Ale proc zavislak?

EDIT: Ted jsem si to pustil znovu a nic o Strepech jsem tam nerikal. :-( Jsem zmaten.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060959100723267 secREMOTE_IP: 18.226.187.24