Produkty

Faskal
20.2.2015 16:36
18.12.2018 19:49 - LokiB
MarkyParky píše:
IMHO hodně velká většina konzervativních GMů bude mít s tímhle krokem hodně problémů, protože mají zažité "Hoď si na ...".

Já bych s tím jako GM problém měl ... ale pak jsem se zamyslel a řekl si "fakt by mě zajímalo, jak by to vypadalo v praxi" ... jestli by jako fakt hráči vymejšleli věci, které bych nerozdejchával. Asi to někdy vyzkouším :)
19.12.2018 00:06 - Quentin
marky píše:
Which actions are reasonable as a solution to a problem? ... The players have final say

Jo, to jsem myslel, sorry :)

LokiB píše:
Já bych s tím jako GM problém měl ... ale pak jsem se zamyslel a řekl si "fakt by mě zajímalo, jak by to vypadalo v praxi" ... jestli by jako fakt hráči vymejšleli věci, které bych nerozdejchával. Asi to někdy vyzkouším :)

On to právě zase takový odvar není, protože jim na blbiny můžeš věšet desperate position a weak effect, což je pořád slušné veto.
3.2.2019 07:54 - ShadoWWW
The Sword, The Crown, and The Unspeakable Power - fantasy hra na hrdiny, která vážně stojí za pozornost. Základem je upravený AW engine a stylově je to něco mezi (hlavně) Game of Thrones a (méně) D&D.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21235513687134 secREMOTE_IP: 3.228.24.192