Kultura

Alnag
11.7.2012 21:47
13th Age
13th Age - Jonathan Tweet a Rob Heinsoo (designéři s docela slušnou minulostí - i před 4e), a Pelgrane Press (což je dnes docela RPG hi-end, takové britské Paizo).

10.2.2015 15:51 - Almi
Nachtrose: takhle to dopadá, když jsi příliš kreativní před hrou :)

Nakonec, ta postava pyromancera mi přijde jako dokonalej Elementalistickej Battlemág ve službách Crusadera. A v ten moment nemusí mít jen nutně plameny.

Jo, a to kouzlo je..hmm..jak to říct. Prostě - NIKDY se nesmí dostat do rukou Noira, Shaka a jim podobných :)
10.2.2015 16:08 - Babaj
vzbudil jsi mou pozornost :-)
10.2.2015 16:22 - Nachtrose
Almi: v principu je to kouzlo takové obyčejné, co ho dělá hodně funny je podle mě ten "twist" s náhodnou tabulkou ;-)

Pln toho hráče byl skutečně ohnivej mág-ničitel, ale když bude v Choose your own luck vhodne místo ( tuším že tam je nějaká konfrontace s čarodějkou ), podstrčím mu tam grimoár elementalistické školy a podívám se, co by šlo seskládat do té pyromancie.
10.2.2015 17:11 - Shako
Almi píše:
Jo, a to kouzlo je..hmm..jak to říct. Prostě - NIKDY se nesmí dostat do rukou Noira, Shaka a jim podobných :)


Píše:
vzbudil jsi mou pozornost :-)


I moji pozornost si přilákal. :-D
10.2.2015 17:20 - noir
Ok, příště hraju pyromancera, když jinak nedáte...
11.2.2015 09:43 - Almi
Noir: To bys potřeboval Deep Magic.. a já vám ho do pacek nedám..prostě NEDÁM! :))))
11.2.2015 10:07 - Vojtěch
Flaming grasp a fire arrow namísto magic missile, blazing shield... ideální využití pro Vance's Polysylablic Lucubration... a šlo by to i bez Deep Magic ;)
19.2.2015 09:32 - Sparkle
Eyes of the Stone Thief právě dorazilo v USA k distributorovi, příští týden bude možnost to objednat do ČR.
19.2.2015 10:32 - Almi
Sparkle: Tak to je výborná zpráva. Za mne určitě potvrzuji svou objednávku, už se moc těším! Bude to opět včetně pdf souboru?

edit: Ty příšerky na tom odkazu jsou naprosto BOŽÍ!! A nápaditý. Já se tak těším! A lituju ty, co si tohle nezahrajou...

Počítejte s tím, že tahle kampaň bude opravdu ikonická.. :)))
19.2.2015 11:03 - noir
Moc DOBRÝ ZPRÁVY!
19.2.2015 11:39 - Sparkle
pdf mi zatím ještě na Bits and Mortar nenahodili, ale budu to průběžně kontrolovat.
19.2.2015 15:16 - Nachtrose
To jsou teda... spatny spravy :-D ja si rikal, ze ted chvilku nebudu utracet... ;-)

Jinak samozrejme jedno beru i pro sebe. Btw. Jake pdf? Ja zatim zadne nedostal. Je to nejaka extra objednavka?
19.2.2015 15:19 - Sparkle
Ne, pdf dostanete navíc k nákupu, viz http://www.bitsandmortar.com/ akorát mi o to musíte napsat zvlášť, kluci na krámě nemají šanci si zapamatovat který produkty to jsou a posílat ta pdf vždy k tomu. Propojit eshop s tou Bits platformou, aby to šlo automaticky, bohužel nejde.
19.2.2015 15:31 - Almi
ALL: Odhodlal jsem se (a rád) zařídit si měsíční předplatné.

Tak, kdo se budete chtít podílet, tak očekávám přátelský symbolický příspěvek :)

Jinak, 07.02.2015 vyšel další z řady Tales, tentokrát The Wyrm's Tale, pro postavy na 6. úrovni. Užívejte hry!
19.2.2015 15:31 - Nachtrose
Aha. Dobre vedet :-) Jestli se nepletu, bral jsem od Tebe vsechno z 13A. Tj. Core, bestiar, 13tw a ted Shadows of Eldolan a the book of loot. Btw. Jak je to tam s pripadnymi updaty tech pdf? Nebo da se to propojit nejak s drivethrurpg?
19.2.2015 15:44 - Almi
Nachtrose: Podle mne to s drivethru propojené není, bohužel. Sparkle mi vždy pošle jednorázový link na stažení.
19.2.2015 15:53 - Nachtrose
To je skoda. Usetrilo by ji to praci pri updatech.
19.2.2015 17:20 - Almi
Nachtrose: Nerozumím? V čem? Jak? Prostě, když si koupíš knihu, dostaneš k ní pdf soubor. Nemá to nic společného s platformou drivethru. Ta je postavená absolutně na něčem jiném a nemá s tímhle nic společného (snad jen, že prodávají také -a jen - pdfka).
19.2.2015 17:34 - ShadoWWW
Almi: drivethru prodávají i tištěné knihy.
19.2.2015 18:47 - Nachtrose
Almi: ja ted nechci kecat, uz to bylo trochu davno, ale mam pocit, ze snad nWoD jsem koupil v bundlu tak, ze jsem dostal tistenou knihu a registraci do DTRPG na pdf verzi. A prave jak spominas ty jednorazove linky, tak pridani treba do DTRPG ( nebo podobne ) knihovny by setrilo Sparkle a klukum z mephita praci s tim, ze museji pokazde rozposilat nove jednorazove linky, kdyz autori to pdf updatujou. ( nebo se neupdatujou vubec? )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085328102111816 secREMOTE_IP: 3.138.110.119