Produkty

Alnag
16.8.2007 10:01
Dlouho spekulovaná čtvrtá edice D&D možná skutečně za nedlouho dojde naplnění. Nasvědčovaly by tomu přinejmenším některé současné události.

Nová diskuse o 4E
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #81
20.8.2007 14:59 - Rytíř
Populární? hmm, no vida, tak to každý očividně známe jiný lidi.. ;)
Autorská citace #82
20.8.2007 15:03 - Alnag
Rytíř: Billy Ostroočko byl rogue/bard multiclass, takže važ slova! :-)
Autorská citace #83
20.8.2007 15:05 - wraiths
Rytíř: to je kec to neznas mou ikonu skalda! Alwe ti povi co mam u nej za pozadi :-)) no Jeno to by jsi se divil,co znas za lidi.
Autorská citace #84
20.8.2007 15:55 - Rytíř
Ježiš, no to mi neřikejte! Nakonec se ukáže, že všichni hrajou ty divný, poš... vyumělkovaný, předimenzovaný bardy!! Ještě že je zakázali, v jaký já to sem společnosti :))
Autorská citace #85
20.8.2007 16:28 - Alwaern
Co máte zase proti bardům?Pŕece to nejsou mouřenínové, aby se o nich takhle nevalně mluvilo. Počkejte, ja na vás vyhrabu kombinaci s bardem...:)
Seriózněji ho mám opravdu rád, teda barda, ne Rytíře, toho možná taky:P Uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí, už mám v merku preview příručky, co brzy vyjdou, tak se na ně teším.
Autorská citace #86
20.8.2007 16:41 - Rytíř
Šmankote, další bardomilec. To snad ani nejni možný, to mi děláte nachvál :)) no tak řekněte někdo něco, přece každej nehrajete barda! Merline? ty na barda fakt nevypadáš.. že ho nehraješ, že ne. Vannax jistě taky ne, že ne..
No ale vážněji taky - dají se opravdu krásně udělat. Většinou to byli "obyčejní" tuláci. Těch pár, co mělo v pověstech přímo magické nadání, byli spíš klasický čarodějové (sorcerer), možná stříknutý tím tulákem
Na preview se taky těším, stejně jako na ty pravidla. Jsem fakt zvědavý, jak moc jsme se trefovali a jak moc to bude jiné.. ;)
Autorská citace #87
20.8.2007 17:19 - Tony DaMage
No aj môj kamoš hral barda...a celkom sa do toho vžil (čiže sem tam aj nejaká originálna pesnička) a pri ďalšej kampani... resp. návratu k pôvodnej (hrala sa cez fórum), ale s inými postavami zase si zvolil barda. :) Podľa mňa bard tam má vždy miesto.
Autorská citace #88
20.8.2007 18:13 - JackPhoenix
Já měl v partě bardy rovnou dva a sám jsem se za něj taky chystal hrát celkem dlouho. Mohly by ale z barda udělat preztižko jako v unearthed arcaně.
Autorská citace #89
21.8.2007 01:49 - andtom
Hlášení pro Rytíře: Na celé d20.cz se vyhlašuje lavinové nebezpečí bardů 4. stupně :)
Autorská citace #90
21.8.2007 07:04 - Rytíř
Andtom: Už sem v krytu, přilbu staženou do očí! A jak vidim loutnu, střílim... :))
Autorská citace #91
21.8.2007 09:29 - andtom
Vážení, teď je ta pravá a jedinečná chvíle říct jaká rasa a povolání by vás srdcem BAVILA hrát. Jelikož o pravidlech není známo ani ň pořádného, neplete se do toho ani špetka munchkinizmu, anii kdyby někdo chtěl. Nuže?
Andtom: Člověk, cleric nebo wizard. Jsem dost zkostnatělý, zdá se :) Ale ono to nebude zcela totéž, co předtím. A já jsem prostě na začátku zvědavý na změny těchto dvou.
Autorská citace #92
21.8.2007 09:31 - Alnag
Human rogue forever!
Autorská citace #93
21.8.2007 09:47 - Rytíř
Hm, to je těžký, já mam několik favoritů.. jeden je rozhodně lidskej rytíř ;), tak trochu ten velitel... a pak má dávná láska, hbité elfítko s rychlým mečem a kouzlem pohotově. A pak lidskej asketičtější kněz... a .. no dobře, to by asi stačilo, to jsou hlavní milníky ;)
Autorská citace #94
21.8.2007 10:25 - Aeris
Zostanem verný svojej najstaršej tradícii: elf ranger :-)
Autorská citace #95
21.8.2007 10:28 - JackPhoenix
Lawful Evil Human Wizard (Conjurer)
Autorská citace #96
21.8.2007 10:33 - LZJ
Já beru skoro všechno, nejlepší jsou hraničáři, šermíři, druidi a kněží nějakých pěkných bohů.
V každém případě nějakou dobu uvažoval oživení svého alchymisty z DrD, převedeného do DnD jako Wizarda specializovaného na výrobu kouzelných předmětů.
To všechno asi půjde zahrát i podle nových pravidel - šermíř třeba jako fighter/rogue (už jsem zkoušel v 3.5e). Jen u toho druida nevím, pokud by nijak nešel, tak mi to trochu bude chybět. A ženě hodně.
Autorská citace #97
21.8.2007 10:37 - Max
Člověk fighter.
Autorská citace #98
21.8.2007 10:46 - Alek
Trpasličí bojovník, případně trochu cáklej knězem. Hrál jsem ho teď znovu po letech a bylo to zase super. A pak samozřejmě dúnadan, nejlépe čaroděj, ale to už jsem trochu mimo PHB. ;)
Autorská citace #99
21.8.2007 12:37 - wraiths
no tak me vzdy vyhovoval clovek rogue( strilejici). popr. rogue, bard, knez.
21.8.2007 13:59 - Alnag
Citace:
We will update d20 Modern in the future but for 2008 our focus will be on D&D.
Jak jsem tušil, i na d20 Modern časem dojde...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077175855636597 secREMOTE_IP: 13.59.34.87