Střípky

Magus
26.12.2009 20:18
Dragon Age
Tak jsem dostal Dragon Age na ps3...
Dálskej elf zloděj...dopručuju:)

Co si o tom myslíte já osobně 100% super je grafika...není co vytknout...hrál jsem teprve 1,5h ale přijde mi zatím moc málo soubojů a dlouhý rozhovory...Ale je to nejspíš tím že to teprve začíná a musí mi to představit příběh...
Souboje SUPER až na to že nejde bránit...Prostě to vypadá reálně až na to zme do sebe nechají všichni bušit...
15.1.2010 23:26 - Sethi
Leliana mě přiměla pochybovat o mém mužství. Ona je roztomilá, ňuchňavá a všecko, ale v takovém tom... koťátkovém duchu. Prostě nic, s čím bych chtěla spát.

Myslím, že tenhle achievement vynechám.
16.1.2010 05:19 - Lokken
Věř mi, Leliana je všechno jen ne roztomilé nevinné koťátko. Důraz na nevinné! Když ji třeba vezmeš spolu se Zevranem za Isabelou a něco spolu máte...

Edit: nebo její historky z Orleia o karamelovém pudinku...
16.1.2010 09:37 - Naoki
Někdo tu říkal jak qunari představují islám. Včera jsem zase trochu hrál a spíš bych řekl, že to jsou typičtí japonci.
16.1.2010 10:15 - Sosáček
Nejvtipnejsi ovsem je, kdyz se pak zrzka prizna, ze si to s tim poselstvim vymyslela pac chtela pozornost :D
16.1.2010 10:34 - Naoki
Fakt? Mě se nikdy nepřiznala... (matně si vzpomínám něco, že si nebyla moc jistá, ale takové přiznání jsem fakt neslyšel)
16.1.2010 11:10 - Sosáček
A ze je najemnej vrah ti priznala? Ze balila zensky v klastere?
16.1.2010 11:17 - Naoki
Že byla najemný vrah ano (je trochu těžký minout její bardskou minulost, když je to součásti plot questu). Že balila ženský v klášteře ne.
17.1.2010 15:42 - Magus
Sranda Drak Epic Fantasy: PRoč mě ZEvran nechce a proč po mě jede sten:D To je fakt sranda
18.1.2010 08:06 - Merlin
nemůžu si pomoct, ale já DA nedohrál a nějak nemám moc chuť dohrávat. Kvůli dialogům samozřejmě ano, ale kvůli soubojům ani moc ne
18.1.2010 09:25 - sirien
cheatni je a jen kecej :)
18.1.2010 09:32 - Nachtrose
Takovej Mass effect jsem zhltnul jednim dechem, u DA se nejak nevim prinutit k pokracovani ( jsem u landsmeetu momentalne ).
18.1.2010 10:05 - Naoki
Jestli si u landsmeetu tak hlavu vzhůru. Blíži se konec.
18.1.2010 10:25 - Sosáček
Hm, protoze 99 % DA je dungeoncrawl. Strilecka lepsi jak dungeoncrawl.
18.1.2010 10:39 - Nachtrose
Naoki: se prave rozhoduju, jestli si nechat Logheina nebo Alistaira, ale je to asi celkem jasny, kdyz hraju jako good guy. Teda good girl :-)
18.1.2010 10:49 - noir
Já to dohrával s velkým sebezapřením. I když ta poslední část zase tak špatná není.
18.1.2010 11:15 - Merlin
jak říká Babaj...asi mě odrazuje vše co si je podobný WOW a WOW mě odrazuje proto---že je to WOW
18.1.2010 12:16 - Sosáček
To muzete zkusit hrat na easy. By pak ty souboje mely byt hracka.

Je fakt, ze ja si taky udelal mesic pauzu v tom trpaslicim meste, pac ty dungeony uz byly moc.
18.1.2010 12:22 - pipux
noir píše:
Já to dohrával s velkým sebezapřením.

Já celou tu parodii dohrál s velkým zklamáním.
Zabil vše bezbranné, co jen šlo. Učinil tuny amorálních rozhodnutí, hrabal si sobecky pro sebe, deptal dobré společníky, paktoval se s pochybnými kompaniemi a měl jasný cíl - ultimátní moc, hurá přes mrtvoly.

Zakončím to, a co nejsem? Hrdina ?!? o.O :(
18.1.2010 13:24 - Lokken
pipux píše:
Zakončím to, a co nejsem? Hrdina ?!? o.O :(

Že zrovna tebe překvapuje fakt, že historii píšou vítězové? :-)

noir píše:
Já to dohrával s velkým sebezapřením.


Strašně by mě zajímalo, kolik her za posledních cca 5 let se tu některým líbilo. Né, že by DA:O nemělo své mouchy, ale srovnání s WoW je opravdu přiliš laciné - navíc mám pomalu pocit, že někdo tohle přirovnání používá jen tak bez ladu a skladu, aby byl "IN"...
18.1.2010 13:28 - noir
Lokken: Mě se líbila spousta věcí, teda těch, na které jsem měl čas. WOW (ani jinou onlajnovku)jsem nikdy nehrál, proto s ním nemůžu srovnávat, a ani to nedělám. Od Biowaru mě bavilo zatím úplně všechno.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079955101013184 secREMOTE_IP: 3.142.196.27