Produkty

Alnag
16.8.2007 10:01
Dlouho spekulovaná čtvrtá edice D&D možná skutečně za nedlouho dojde naplnění. Nasvědčovaly by tomu přinejmenším některé současné události.

Nová diskuse o 4E
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
23.8.2007 08:15 - Dalcor
Hej já se fakt těším!!!!! Už jsem informoval přítulku s navýšením mého rozpočtu :)
23.8.2007 09:09 - andtom
Alnag píše:
Doufám, že na utlumení počátečních vášní ve stylu bude to figurková hra nebo bude to počítačová hra, by vám to mohlo stačit. ;-)
Ty nevíš, že D&D musí být *%@$%& hra už z principu proto, že je to D&D a vydavatel je WotC? :)
23.8.2007 09:12 - Rytíř
Dalcor: věřím, že byla ráda.. :) Zvlášť jestli jsi jí sdělil, že krom jednorázové investice co nevidět bude měsíčně ubývat pár stovek za Insider.. ;)
Já sem taky postupně víc a víc zvědavý.. neb to vypadá, že to nakonec předělali docela dost dost.
23.8.2007 09:29 - Alnag
Houby pár stovek za Insider. Pár tisíc za doplňující příručky... :-)
23.8.2007 09:36 - andtom
O prachy nejde. Napadnul mě v této souvislosti motivační plakát, ale nemám čas ho teď dělat. Lepá děva v prádle stojí vedle monitoru se spuštěným Insiderem a říká: "Insider nebo já!!!". Tak toho se boj více, Dalcore :)
23.8.2007 10:41 - Dalcor
Na Insider jim házím bobka, chci FR a DL! No Lost Empires konečně půjdou s cenou dolu. Thuhle příručku moc chci kvuli Cormanthoru a Crown Wars.
23.8.2007 13:55 - Merlin
myslím že wizárdi dosáhli toho co chtějí..oživili mdlou scénu svých produktů něcím, na co se začínají těšit i hráči v takové prdeli jako je naše malá zemička...a co teprve hráči v Ugandě a Ngo-bolo...
23.8.2007 14:14 - wraiths
Merlin a co an to Jan Tleskac? btw: kde je Ngo-bolo?

ja to reknu asi takhle, radej se netesim, nechci bejt pak zkalmanej.beru to strizlive,racionalne. nikdo mne zatim do hrani 4e nezene tak si zustanu u sve 3,5e.
23.8.2007 14:17 - Alnag
Merlin: Nevím jak Ngo-bolo, ale co jsem slyšel tak v Ugandě už si 4e předobjednalo 73% tamního obyvatelstva staršího 12 let. :o)
23.8.2007 14:23 - wraiths
Alnag ty jsi ale kecka ... :-))!!! doprava me muzes houpat, ale doleva ne. :o)
23.8.2007 14:31 - Corvus
23.8.2007 14:38 - wraiths
tohle je trochu z jineho soudku...ale muze to nastat i vDD.k tomuhle me navedly ty "el. stoly" :o) jeste ze mam pritelkyni v pohode.

http://www.emag.cz/supermonstrozni-sestava-pro-world-of-warcraft/
23.8.2007 17:10 - elender
wraiths : tohle maj prej pařiči v Irsku :)
23.8.2007 17:13 - elender
Jó 3,5e u tý asi zůstanu, než jsem stačil si pořádně zahrát AD&D, tak ty byla 3,5 a to jsem si ještě ani nezahrál pořádně 3,5e a už je tu 4e.
23.8.2007 17:24 - bigbythewise
Corvus: V prvni rade to nebyl argument, takze si neplet dojmy s pojmy prosim. No a k tomu tvemu attack roll systemu kouzel snad netreba co dodavat. Kdokoli, kdo ma vyssi znalosti pravidel D&D se nad tim musi zasmat, protoze ti, jejichz uvaha je zalozena na hrani World of Warcraft proste musi plodit takove silenosti jako attack roll kouzla a tahat je tam kam nepatri. :P
23.8.2007 17:33 - Aeris
bigbythewise: Attack roll kúzla sú už predsa v 3e a 3.5e, pokiaľ viem, tak (ranged) touch attack kúzla ten hod vyžadujú.
23.8.2007 17:39 - bigbythewise
Aeris: Ano vyzaduji, protoze to nejsou Target kouzla. Corvus mel ale na mysli "komplet" system magie zalozeny na attack roll hodech, nebo tak jsem to alespon pochopil.
23.8.2007 17:39 - Alnag
Samozřejmě, že attack roll kouzla už je v třetí edici. A netýká se to jen touch attack kouzel. I překonávání Spell resistance má hodně společného s hodem na útok (spell resistance je něco jako brnění, AC chcete-li), a v podstatě každé kouzlo u nějž musí oběť provádět záchranný hod se dá jednoduše překlopit v pasivní obranu a útočný hod.
Eventuelní sjednocení těchto tří mechanismů v jeden unifikovaný mi přijde jako plus.
23.8.2007 17:44 - bigbythewise
Alnag: To je uvedeno v PHB jen jako prirovnani, spolecneho to s AC moc nema. Vzhledem k tomu ze Spell Resistance je Extraordinarni Abilita a dale na tyto hody neplati natural 20 a 1.
píše:
Eventuelní sjednocení těchto tří mechanismů v jeden unifikovaný mi přijde jako plus.
Tady jsme ale uz uplne nekde jinde nez pan Corvus.
23.8.2007 17:48 - Alnag
Třeba to tam nakonec ani nebude, tak v klidu ne... mám plnou důvěru ve schopnosti většiny týmu, který na tom dělá.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071165084838867 secREMOTE_IP: 3.144.250.169