Produkty

Amuldur
30.9.2009 14:45
D&D Miniatures
Hrajete miniatury? Možná by jste mi mohli poradit... Zajímalo by mě zda-li se dají kombinovat figurky ze starší série s novějšími, kmarád mi řekl, že ty starší figurky mají odlišné karty statistik než ty novější...
20.11.2010 11:38 - Sethi
Tomu jsem nedokázala pomoct, tenčí mi nedržel tvar. Možná až ji budu za rok, za dva předělávat =)
20.11.2010 13:18 - Smud
Moc pekne :) Je fakt ze mozna nejaky detail na konec ocasu by se hodil, treba jen nejaka barva.
22.11.2010 14:16 - Ebon Hand
Figura hezká se sexi postavou, ale ocas by se měl předělat, tohle je opravdu šílená tloušťka.
Při tom pohledu zezadu, bych mu už jen dodělal očíčka a bude vypadal jako cthulu chapadlo, co jí vylezlo ze zadku..
Doporučuji odříznout a ocas nahradit měděným drátem obaleným modelářským tmelem.
22.11.2010 15:24 - Sethi
Já tedy po pravdě nevím. Ačkoli jsem si vědomá, že je ten ocas dost silný, nějak mě to neobtěžuje - zkoušela jsem jak obalený drátek, tak tenčí žížalku a tohle vyšlo vizuálně zdaleka nejlépe.
22.11.2010 16:52 - wlkeR
Souhlas, tohle odpovídá standardnímu tieflinskému ocasu.
22.11.2010 17:00 - Sethi
Tak zase Aisska standardní tieflingský ocas nemá, alespoň dle nastavení čtvrté edice. Jen prostě takhle vyšel nejlépe.
23.11.2010 11:02 - Almi
noir: On je chlupatej...nebo ho ber s tím "ubohým" +19 vs. AC jako takový malý palcát..hovoří s tebe závist, že jo? Hyneky holt ocásky nemají... ;-) Tedy...hmm...nebyl teď Konstantin na skládce sešit z různých dílků?
23.11.2010 19:28 - Blaine
Z ceho jsi ten ocas vyrabela? Zkus Green Stuff, co je na takovehle veci delany. Da se s nim delat i tenci veci. V nejhorsim pripade si ho napozuj jinak, treba ho opri o nejaky kamen, ktery tam pridas nebo tak neco.
A dalsi vec, doporucuju ti zajit si nekdy nekam, kde warhammeriste hraji sve figurky a popros je o nejaky ten wash - zeleny a telovy, aby sis figurku trochu vystinovala, pouziti je jednoduche a ziskas tim spousta plasticnosti.
24.11.2010 09:37 - Sethi
...z greenstuffu, no =)

Na figurku byly aplikovány washe i drybrush, ale ty fotky jsou dost nešťastně nasvícené. Netřeba mi hledat náhodných warhammeristů, moje dívka chová armádu tyranidů =)
24.11.2010 14:04 - Merlin
Ušák: dám ti pár rad jak si pohrát se stíny :)
Jinak souhlasím s noirem...nelíbí se mi ocas :)
24.11.2010 19:51 - Blaine
Usata: Ze me to neprekvapuje:)
No nic, me napady jdou do prazdna:) Na te fotce jsem to nevidel, tak jsem myslel, ze aspon trochu pomuzu. (Jinak se mi barevne schema libi, snad jen ty sperky na pazich byl udelal jinou barvu, aby tak nesplyvaly, ale mozna je to fotkou)
20.12.2010 13:59 - Ebon Hand
Taky se musím po delší době pochlubit, finalizuji stavbu Japonského typu: TYPE 97 CHI-HA s cílem zobrazit stroj, který prošel většinu tažení a pak zůstal opuštěn někde na kraji džungle. Nedělal jsem žádné stavební úpravy, jen blbnu s patinou. Je ještě před dokončením, ještě dostane pigmenty, nějaký ten wash, který zmizel pod současnými technikami a možná bahno, ale s tím ještě nejsem rozhodnut.





A jedna pro pobavení: Ebon pod odborným vedením dcery realizuje základní tmavý drybrush. :-)
20.12.2010 14:31 - Blaine
Ta posledni fotka je hrozne roztomila Ebone.
20.12.2010 14:58 - Beltar
Tak tohle je mazec, ta rez je boží.
21.12.2010 11:11 - Ebon Hand
Děkuji, děti jsou užasná věc. :-)
Beltar, včera jsem rez doladil ještě rezavým washem a finále bude pigmenty. Pak sem dám výsledek.
21.12.2010 13:37 - kin
A kdy začne barvit malá? .)
Nedávno jsem doma totiž při uklízení našel svůj první model japonského Zera...jsem tu barvu na to snad patlal špejlí jak to tak vypadá :D

A jsem zvědavý na finále .)
21.12.2010 15:43 - Ebon Hand
To mi už trénujeme. Minule jsem ji připravil čokoládu, aby tím barvila cukroví, ale trochu se mi to vymklo kontrole.. :-)

9.2.2011 09:23 - Lokken
Trochu off-topic:

DC Direct (které má na starosti figurky WoW a budoucí Dragon Age), chystá v létě vydat první sérii sběratelských postaviček z Mass Effect 2. První řada bude obsahovat: Sheparda, Tali, Grunta a Thanea. Na netu jsou již fotky prvních prototypů figurek. Kde je sakra Mordin?

Grunt
Shepard
Thali
Thane
9.2.2011 12:02 - Nerhinn
Myslím, že mnohem závažnější otázka, než kde je nějaký zpívající červ, je, kde je hlavní hrdinka druhé poloviny hráčstva. Nebo třetiny... nebo čtvrtiny... whatever.
9.2.2011 13:26 - Gurney
Nerhinn píše:
Myslím, že mnohem závažnější otázka, než kde je nějaký zpívající červ, je, kde je hlavní hrdinka druhé poloviny hráčstva.

Taky se divím že Jack není už v první řadě :P

Ale jinak mě spíš napadlo - proč tam není lepší krogan? :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07945990562439 secREMOTE_IP: 3.143.0.157