[Překlad] Dark Sun: Prostředí pro tažení

Základní sada pro Dark Sun, částečně přeložena.
Napsal Medděd
Obsah článku:

Dark Sun: Prostředí pro tažení, rozšířené

autor: Bill Slavicsek

rok vydání: 1995

Dark Sun Campaign Setting Expanded and Revised obsahuje celkem čtyři příručky, z nichž dvě nejdůležitější vám zde nabízíme. Jde o:
Věk hrdinů - DarkSun je velmi nezvyklé prostředí, které se nemůže řídit "běžnými" pravidly pro "běžné" světy. Věk hrdinů shrnuje všechna pozměnená i nová pravidel a zároveň slouží jako taková příručka pro hráče - aby věděli, co mají od tohoto světa očekávat, a jak si vytvořit své postavy.

vek.zip - 6,3 MB
Cesta psionika - Psionika je nedílnou součástí světa DarkSun - dalo by se říct, že v mnoha ohledech nahrazuje běžnou (tady vzácnou) magii. A jelikož psionika není běžnou součástí systému ADnD, obsahuje základní sada DarkSunu i příručku pro toto povolání.

cesta.zip - 4,4 MB
Napsal Medděd 27.07.2006
Zaslat reakci na článek
Velikost okna: [1] [2] [3]
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12860202789307 secREMOTE_IP: 3.230.173.188