Kultura

Magus
7.4.2009 12:08
DrD
No moje nejoblibenejsi hra..

Dotazník o DrD.
13.8.2015 10:45 - Gurney
sirien, colombo & citace: teď jste myslím velmi pěkně ilustrovali co je to svatá kráva a že na některé se prostě nesahá :) jinak citation freaci byl vtip, ale uznávám že to není poprvé, co se na mě někdo tváří špatně za to že se směju vážným věcem...

mackan, elf: díky za příspěvky, je hezké slyšet taky názor někoho kdo DrD fakt hraje namísto aby se pořád dokola omílaly názory lidí DrD hrajících kdysi dávno, ale zato s naprosto jasnou představou jak by mělo nějaké potenciální nové DrD vypadat (tím myslím spíš takový obecný trend ve snad každé diskuzi o DrD než že bych se snažil do někoho rýt).
14.8.2015 08:42 - Naoki
Po všem toho feedbacku, těch nových verzí dotazníků, si myslím že jsme konečně dospěli do konečné fáze. Ano, požád bude na něcm co zlepšit, a pořád určité věci budou skřípat, ale s tuhle verzi budeme chtít pracovat.
Vzhledem k tomu kolikrát a jak radikálně byl dotazník změněn chtěl bych poprosit všechny, kteří dotazník vyplnili dřív než včera, aby se na něj znovu podívali a vyplnili ho znova (teoreticky by mělo jít změnit odpovědi, ale pro sichr).
Děkuju všem za váš čas a za přínos ke zlepšení naši práce :-)
http://goo.gl/forms/q3M4DPBnBi
14.8.2015 09:13 - Colombo
FONT!
14.8.2015 09:19 - ShadoWWW
Jednou je tam taky Dračí doupě s malým d.
14.8.2015 09:27 - Vojtěch
Tak máte další odpovědi :p
14.8.2015 09:31 - PetrH
no zatim 65 ks z toho 7 žen:)
14.8.2015 09:56 - Naoki
Colombo: no jo už :P ;-)

Shadow: nenašel jsem (taky když je tam DrD asi 50 krát... :D)

Vojtěch: děkuji ;-)
14.8.2015 10:18 - Vojtěch
10. otázka Co pro mě dělá DrD dračím doupětem?
14.8.2015 11:24 - Aegnor
8. otázka:
Od rozvoje DrD 1.X DrD 1.X bych čekal/a, že přinese:

(dvakrát DrD 1.X)
14.8.2015 12:47 - Guff
Je tu nějaká možnost uploadovat soubor? Dal jsem dohromady výsledky dotazníků z Mistrovství v Dračím Doupěti, které proběhlo letos na GameConu.
14.8.2015 12:52 - sirien
Guff: pošli mi ho na mail
14.8.2015 13:27 - PetrH
posli nam vysledky:) jsme dost na to zvedavej.
14.8.2015 14:34 - Guff
Zasláno Sirienovi na mail.
16.8.2015 00:40 - sirien
Všem se omlouvám, včera sem na to zapomněl.

Guffův přehled
16.8.2015 01:41 - Colombo
16.8.2015 02:40 - sirien
jo no :)

Stejně tak "sliduments", když jsme u toho.

(a fakt, že excel nabízí pie chart jako první variantu je stejně evil jako fakt, že power point nabízí jako default textový formát bullet pointy a to dokonce rovnou po zapnutí... popravdě ty bullet pointy sou ještě horší. Fuck MS, jediné co mě uklidňuje je to, že ve vlastní firmě nejspíš sklízí peklo vlastního přístupu, což je pro ně dostatečným trestem)
16.8.2015 08:05 - Guff
Pánové, pokud se vám zdá, že z grafů nejste schopni získat "message", tak je chyba bohužel na vaší straně.

Očekával jsem od vás spíš diskuzi, co nám ty data říkají a ne, jaký graf je lepší použít či snad který software.

Tak doufám, že vaše další posty budou k věci a ne macho kecy :-)
16.8.2015 09:50 - PetrH
Guff: pro me naprosto super. Otazka "Preferujes DrD a nebo i jinou hru." je zajímavá, hlavně v tom, že jsem čekal na pestré akci různorodost, ale mile mě to překvapilo.
Otázka,. který system by mohl nahradit, má na mě docela zarážející rozložení, hlavně majoritním dílem "bez odpovědi".
edit: Dovolím si přepostovat na rpgf.
edit2: guffe, neneche se odradit, zde i vedle je to posleni dobou dost prudici. misto faktu resi podobu grafu...
16.8.2015 10:45 - Colombo
Mohl bych dostat k dispozici data? Zkusil bych z toho udělat infografiku. (neručím, že se mi z toho podaří udělat něco hezkého, srozumitelného a že to dodělám, ale už nějakou dobu sem se chtěl naučit dělat inforgrafiky).
16.8.2015 11:11 - York
Guff: Pro mě je asi nejzajímavější poznatek, že organizátoři turnaje na Gameconu zřejmě vážně koketují s myšlenkou přechodu na jiný systém ;-)

Předpokládám, že jinak byste se na to asi hráčů neptali.

BTW co se toho turnaje týče, tak osobně si pro něj dokážu představit pouze nějaké RPGčko ve stylu DnD 4e. Myšlenka hrát "turnaj" v systému s tak obrovskou mírou interpretace všech hráčských akcí a rozhodnutí ze strany PJe, jako má starý Dračák, mi vždycky přišla zcela absurdní. Nehledě na to, že moje zkušenost coby PJe na Gameconu je, že výsledky jsou téměř výhradně o tom, co si ten který PJ na následné hodnotící poradě uhádá (což dost souvisí s tím, jak je tam zavedený a jak ho ostatní berou vážně). Z pohledu jednotlivých družin je to tudíž naprostá loterie a závisí především na tom, jakého PJe "vyfásnou".

PS: Nicméně všechna čest Gameconu, že po tolika letech stále ještě funguje.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098387002944946 secREMOTE_IP: 3.137.178.133