Kultura

ShadoWWW
3.3.2010 07:30
Dračí doupě II (původní)
Konečně vznikly oficiální stránky Dračího doupěte II. Zatím tam jsou jen stylové wallpapery a seznam autorů.

Trochu mě překvapilo, že tam není nikdo, kdo by se nějak častěji objevoval na stránkách Kostky. Z toho mi vychází, že nové DrD bude mít pravděpodobně blíž k Fate než k DnD 4E.

TATO DISKUSE JE VYHRAZENA PRO PŮVODNÍ (NEREVIDOVANÉ) DRD2. DISKUSE O REVIDOVANÉ (AKTUÁLNÍ) VERZI JE ZDE

Recenze původního DrDII:
Sirienova recenze
Jersonova recenze
6.9.2011 10:49 - alef0
Ja som to pochopil tak, že ,,je to chyba" :-) Teda žiadne otvorené averzie voči kúzelníkom ani nič podobné, skôr nekonzistencia.
6.9.2011 10:53 - Me-dea
Asi ano. Se nesnažím nikoho napadat nebo tak něco. Jen jsem doufala, že to má nějaký (hluboko skrytý) význam.
9.9.2011 15:14 - Colombo
Někomu z Poruby se nelíbilo DrD II, že to hned prodal?
9.9.2011 15:50 - alef0
Inzeroval to používateľ ,,Návštěvník" z RPGFóra, po 2 prečítaniach a 1 hre. Mal na to 0 reakcií, tak neviem, či sa mu to podarilo predať :-) Navyše, naposledy bol na fóre deň po zverejnení inzerátu a to bolo už tri týždne dozadu.

http://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php?f=95&t=8652
9.9.2011 20:56 - Night of Triumphatorr
Musím říct, že já to taky pouštěl dál. Přečetl a prodal, ale kámošovi ze skupiny.
9.9.2011 22:10 - sirien
Aby nakonec celkové výnosy z prodejů DrDII několikanásobně nepřekročily výnosy Altarem evidované :D
10.9.2011 00:34 - Sparkle
sirien píše:
Aby nakonec celkové výnosy z prodejů DrDII několikanásobně nepřekročily výnosy Altarem evidované :D


Myslíš, že domrvili tu měkkou vazbu naschvál, aby se knížka začla ničit hned po prvním přečtení a tak si ji lidi už nechají? :D
11.9.2011 14:09 - alef0
Čo presne znamená ,,domrvili?"
11.9.2011 15:59 - sirien
To znamená, že když je něco už "načatý", tak to zlikviduješ úplně. Přeneseně to (v tomto případě např.) může znamenat, že pokud je něco už z podstaty chatrný, tak to ještě víc odflákneš, takže to pak už vůbec nestojí za nic.

Každopádně nevim co přesně Sparcle vadí, já mám DrDII v paperbacku a nepřijde mi to nějak zvlášť špatný... aspoň osobně s tim problém nemám, i když pravda že já se ke knížkám chovám z podstaty opatrnějc než většina ostatních (např. z principu nelámu hřbety atp.)
11.9.2011 16:08 - Sparkle
No mně se začla hned krátce po zakoupení odlepovat ta fólie či co to je na obalu... víc lidí psalo, že s tím má problém.
11.9.2011 16:16 - Colombo
no, to je podle mého celkem běžné u poměrně velkého množství knih.
11.9.2011 21:02 - Sparkle
No já tohle vidím poprvý.
11.9.2011 21:04 - alef0
Sparkle, vyjadri svoje rozhorčenie v príslušnej téme v oficiálnom fóre, je možné, že sa s tým niečo spraví.

Píše:

Každopádně nevim co přesně Sparcle vadí, já mám DrDII v paperbacku a nepřijde mi to nějak zvlášť špatný... aspoň osobně s tim problém nemám, i když pravda že já se ke knížkám chovám z podstaty opatrnějc než většina ostatních (např. z principu nelámu hřbety atp.)

+1
12.9.2011 08:44 - Quentin
Ja jsem k tomu paperbacku taky setrnej, ale stejne se ta folie z obalu zacla loupat
12.9.2011 12:02 - Vojtěch
Tak nějak jsem rád za to, že jsem chtěl odolnější knihu na cesty a mám tvrdou vazbu...
12.9.2011 15:45 - alef0
QuentinW, detto šup do oficiálnej témy, nech sa vie, či je to jediný prípad alebo nejaký špecifický fenomén. Bolo by to dobré porovnať s inými softcovermi tohto typu.
12.9.2011 18:37 - Colombo
Co jsem četl, tak u DrD II je to ten běžnější problém.
12.9.2011 19:06 - alef0
Tu má problém QuentinW a Sparkle, na RPGF dvaja ľudia, kde inde si to čítal?
12.9.2011 19:51 - sirien
to sou čtyři lidi co se ozvali do měsíce od vydání... plus ti co se ozvou jsou vždy ta menší část těch co problém vnímají... mě to přijde jako už docela signifikantní počet /i když, opět, já s tím problém nemám, tak nevím/
12.9.2011 19:56 - Alnag
Sirien: Ostatní jsou přepólovaní a nevnímají to jako problém, ale jako fíčuru hry. ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11710810661316 secREMOTE_IP: 13.59.9.236