Střípky

Fritzs
28.5.2009 22:10
Vyjimečnost kostky
Několikrát sem se setkal s tvrzením, že d20.cz není jenom nějaký obyčejný diskuzák.

Čím se tedy od "obyčejného diskuzáku", nebo nedejbože chatu, liší...?
11.8.2009 13:19 - Sethi
Já nechci, aby se mi rozpadala větná stavba... Dají se na to brát nějaké vitamíny či minerály, třeba jako na lámavé nehty?
11.8.2009 13:22 - Joe
Sethi,

na vetnú stavbu je dobrá Ottova encyklopedie, pojedať vcelku každý deň jednu časť, zapíjať špiritusom.
11.8.2009 13:29 - Argonantus
Sethi:

ty píšeš zrovna s diakritikou, takže na tebe ta filipika vůbec nesedí. Navíc mám pocit, že se ta efektní fronta SMS nad sebou nějak pošoupla na minulou stranu.

Vitamíny jsou jasné - nezkracovat, vypisovat diakritiku, nepoužívat smajlíky, končit věty. A někdy je to zatraceně bolestivá terapie.
11.8.2009 13:31 - Merlin
já si na to dávám vitamín B (a píšu taky s diakritikou...pche..párkrát nenapíšu háček nad T a táhne se to se mnou...)
11.8.2009 13:31 - Sethi
Pokud máš na mysli Ottův slovník naučný, ten mám úplnou náhodou v prvním vydání. Nejsem si jistá, zda by to něco řešilo - koneckonců, dnešní jazyk se od toho v roce 1888 přece jen trochu liší...

Hrozně hezky voní, mimochodem =)
11.8.2009 13:32 - Merlin
kdo? Starej dobrej Otta? nevím nevím..po tolika letech..já mám raději vůni mladších ročníků :D
11.8.2009 13:36 - Malfin
Teď je to samý Lacoste, Channel a bůhví co ještě...a Puma mimochodem :D
11.8.2009 13:38 - Merlin
joo aha..my se bavíme o parfémech..no já se bavil o lidech, potažmo o ženách :D
11.8.2009 13:40 - Sethi
Já tedy mluvila o knize.
11.8.2009 13:41 - Malfin
Některé nové knihy ale opravdu nádherně voní. Staré tedy občas taky. A mám rád pod prsty takový..."neošahaný" papír.
11.8.2009 13:46 - Merlin
Kubulínek: i já, i já...svrasklá kůže starších ročníků mě neláká, i když může skrývat mnohá tajemství a netušené obzory a řadu zkušeností
11.8.2009 13:48 - Sethi
To ano. Když kupuju knihy, tak si vždycky přičichnu. Hlavně komixy, jak v nich bývají větší plochy inkoustu, krásně voní. Ten Oťťák voní jinak, přece jen je to přes sto let u prvních svazků. (Paradoxně máme nejvíc poničené svazky, které vycházely jako poslední z té staré edice.)
11.8.2009 13:49 - Malfin
Od toho bůh vynalezl lampičku...můžeš rozsvítit, popřípadě zhasnout, když už jsou tvé oči unaveny.
11.8.2009 13:53 - Sethi
Erm... O čem je teď řeč?
11.8.2009 13:58 - Jerson
Popravdě, i kdybych někomu chtěl napsat "čumíš jak vyoraná myš", ve chvíli kdy z toho vznikne "cumis jak vyorana mys" je i tato neuměla urážka k smíchu.

Navíc mi bohatě stačí, když musím do názvu programu pro laser napsat 2mm_plast_valce, protože německý laser si fakt neporadí s českou diakritikou v názvu, a pak musím třikrát vysvětlovat, že se bude pálit ocelový plášť válce, a nikoliv nějaký plastový nesmysl, protože umělé hmoty se pálit prakticky nedají. Tři pitomá chybějící znaménka.
11.8.2009 14:04 - Malfin
Možná je vyjímečnost kostky dána také tím, že spousta lidí tady chodí už hodně dlouho, a tím vytváří poměrně ucelenou komunitu. Z mých zkušeností většinou zájem o tématická fóra po nějaké době upadne. Jak dlouho zde již aktivně přispíváte?
11.8.2009 14:16 - Sethi
Myslím, že aktivně tak od února, ty dva tři posty, co se tu ode mě objevily předtím, nepočítám. Dlouho jsem se aktivní účasti na Kostce vyhýbala, považujíc její osazenstvo za nesnesitelnou samozvanou intelektuální smetánku národa. S tím, jak hrozilo nějaké hraní, jsem se začala dívat kolem a usoudila jsem, že byl můj dojem špatný. Nesnesitelní ano, intelektuální smetánka ne =P

Dobře, tak ne tak úplně nesnesitelní.
11.8.2009 14:18 - Merlin
ani já?
11.8.2009 14:20 - Argonantus
Já jsem chodím krátce (2008?) a netvořím komunitu. A jsem nesnesitelný.

EDIT:
Kecám, je to už 2007. To to letí...
11.8.2009 14:21 - Sethi
Merlin: Pro tebe mám speciální kategorii - ve své nesnesitelnosti jsi nepostradatelný, takže tě mám vlastně ráda.

...neptal ses na tu část s intelektem, že ne? =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084481954574585 secREMOTE_IP: 3.141.35.60