Střípky

Fritzs
28.5.2009 22:10
Vyjimečnost kostky
Několikrát sem se setkal s tvrzením, že d20.cz není jenom nějaký obyčejný diskuzák.

Čím se tedy od "obyčejného diskuzáku", nebo nedejbože chatu, liší...?
11.8.2009 14:31 - yokuzava
Já sem chodím od roku 2008. Občas něco napíšu. Měl jsem i několik diskuzí, ale z neznámého důvodu po vyskytnutí se slova děkuji v mém postu umlkly. Tak nevím jestli tvořím komunitu.

To psaní na české klávesnici mě dělá ... stále přehazuji y/z a kvůli speciálním znakům musím přepínat klávesnici. Brrr.
11.8.2009 14:54 - sirien
Rytíř píše:
Začínám mít pocit, že Kostka je výjimečná zejména tím, jak dbá na gramatickou výchovu zkažené internetové mládeže.

muzes mi to pls priblizit? nejs m si ted uplne jisty o c m je rec...

Argonantus píše:
Rozpadá se vám větná stavba, chybí čárky mezi slovy

prave ze nechybi ;)
11.8.2009 15:00 - Alek
ušijakořidítka™ píše:
Nesnesitelní ano, intelektuální smetánka ne =P

Taky máte pocit, že od února intelektuální potenciál Kostky upadá? Zato umělecky rosteme! :-)))

Já jsem tu od počátku, zpovzdálí jsem ten vznik pozoroval a kibicoval do toho. Postupem času jsem kibicoval víc a víc, až mi trio dalo lopatu. No a pak tu mám zaparkovaný Icefire, málem bych zapomněl, já hlava děravá. :-)
11.8.2009 15:05 - Sethi
Alek píše:
Taky máte pocit, že od února intelektuální potenciál Kostky upadá?


Někdo vás holt musí držet při zemi, abyste neodletěli.
11.8.2009 15:13 - Sosáček
Jerson: neni to spis tim, ze "cumis jak vyvorana mys" neni urazka. Nebo jestli je, tak jsi z dost lacinyho kraje.

"na nekoho komu jsem vojel mamu mas dost blbejch kecu ... i kdyz to mozna tvoje mama nebyla, uz se mi ty laciny slapky pletou" je urazka.
11.8.2009 16:18 - Colombo
Tvoje máma neumí sáňkovat do kopce!
11.8.2009 16:24 - Sethi
Colombo píše:
Tvoje máma neumí sáňkovat do kopce!


Ok, tohle řadím v žebříčku oblíbených "yo mama" urážek na druhé místo, hned za "yo mama is so fat that Obi-Wan said - That's no moon!"
11.8.2009 17:35 - Jerson
Bych sem mohl napsat pár dalších urážek, ke kterým jsou potřeba háčky a čárky, aby správně vyzněly, ale proč to.
(Btw. proč se za urážky počítají věci směřované na matku dotyčného? Zrovna to co jsi napsal by nechalo v klidu zase mě.)
11.8.2009 17:38 - Sosáček
To nevim. Americani siz toho delaji srandu, ale v cechach to dost lidi bere vazne. (ty asi ne, protoze jsi robot)

EDIT: je to spis vyzva k souboji. a tak.
12.8.2009 14:29 - Ebon Hand
Přihlásil jsem na kostku, koukám do meno novinek a dole vidím:
* Vyjimečnost kostky
* Něco pro zasmátí
Dohromady mi to přišlo dost vtipný..
12.8.2009 22:21 - sirien
Jerson píše:
Bych sem mohl napsat pár dalších urážek, ke kterým jsou potřeba háčky a čárky, aby správně vyzněly, ale proč to.

Mě by docela zajímaly...

Ebon: cool :)Jerson píše:
Btw. proč se za urážky počítají věci směřované na matku dotyčného? Zrovna to co jsi napsal by nechalo v klidu zase mě.

Hodně lidí dokáže dost nasrat, když místo toho abys urážel přímo je začneš hrubě urážet lidi na kterých jim záleží. Představ si že by někdo jmenovitě o Tvojí přítelkyni prohlásil že "se taháš s tou kurvou, jakvona se to vlastně, jo jasně, s..."
/popravdě mi to osobně přijde i docela stupidní na to poukazovat, docela sem váhal jestli to sem psát, ale říkal sem si že to je snad očividnej příklad takže si to nikdo nevyloží že bych to vůči Áje myslel zle. Popravdě já osobně to vnímám natolik degradujícně že jsem od začátku přemýšlel jak to opsat protože mi bylo osobně naprosto zvrácený že bych jí tam jmenoval, byť jen v příkladu... ale někdo je prostě dost hovado pod úrovní na to aby to timhle způsobem pojímal/
12.8.2009 22:38 - Jerson
Siriene, tak třeba označení mužského a ženského pohlavního orgánu obsahující písmeno "č". Jistě si ta slova dovedeš doplnit.

Jinak vcelku chápu, že se lidé snaží uraziot druhého navážením do jeho blízkých lidí, ale v současné společnosti si říkám, jestli je zrovna matka dotyčného vhodný objekt, když se najde dost lidí, kteří své rodiče nemusí ani vidět (Ne, nebudu hledat citaci, Sosáčku).
Ale asi to nebudu dál rozpitvávat.
12.8.2009 23:16 - Colombo
Nehledě na to, že pětina mužů nevychovává vlastní dítě a polovina z nich o tom ví.
12.8.2009 23:33 - sirien
Píše:
Siriene, tak třeba označení mužského a ženského pohlavního orgánu obsahující písmeno "č". Jistě si ta slova dovedeš doplnit.

...vy lidé tyto orgány úzce pojíte se sexem, a při sexu přece pociťujete příjemné pocity, ne? Nechápu tedy, proč tato slova používáte jako urážky...
(Regis by Sapkowski, kdesi v pentalogii Zaklínače. Geniální postava)
12.8.2009 23:44 - Colombo
Sirien: máš dva typy urážek, buď urážíš jeh opohlavní orgán, tedy sexalitu, schopnot splodit děti, říkáš mu, že není opravdový muž..

Nebo urážíš inteligenci, což je věc ve světě memů podobná přirození...
12.8.2009 23:47 - Merlin
Colombo píše:
Nehledě na to, že pětina mužů nevychovává vlastní dítě a polovina z nich o tom ví.

kde jsi na tohle přišel?
12.8.2009 23:48 - Colombo
Průzkum v británii?
12.8.2009 23:49 - Merlin
jen se ptám, protože se mi to jeví jako kravina...(ne, nejsem naivní) :)
12.8.2009 23:53 - Alnag
Merlin: Váhal jsem, jestli odpovídat, ale ano, skutečně existují takové výzkumy (a ne jeden) z různých zemí, které naznačují, že 20 - 30% dětí jsou "kukačky". Proto jsou takové štráchy s genetickými testy otcovství (kdyby to byla běžná praxe, pořádně by přibylo rozvodů a tak...)

PS: Pokud máte pocit, že je to zajímavé téma, tak ho pls. založte. Já se klidně a rád zúčastním, ale ne tady... dík!
13.8.2009 06:05 - Nachtrose
Alnag píše:
PS: Pokud máte pocit, že je to zajímavé téma, tak ho pls. založte. Já se klidně a rád zúčastním, ale ne tady... dík!


Pozor na to, co pises, cte to tady i Magus. ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094093084335327 secREMOTE_IP: 18.190.159.10