Kultura

ShadoWWW
3.3.2010 07:30
Dračí doupě II (původní)
Konečně vznikly oficiální stránky Dračího doupěte II. Zatím tam jsou jen stylové wallpapery a seznam autorů.

Trochu mě překvapilo, že tam není nikdo, kdo by se nějak častěji objevoval na stránkách Kostky. Z toho mi vychází, že nové DrD bude mít pravděpodobně blíž k Fate než k DnD 4E.

TATO DISKUSE JE VYHRAZENA PRO PŮVODNÍ (NEREVIDOVANÉ) DRD2. DISKUSE O REVIDOVANÉ (AKTUÁLNÍ) VERZI JE ZDE

Recenze původního DrDII:
Sirienova recenze
Jersonova recenze
16.1.2011 12:23 - Merlkir
Svoje starší ilustrace budu domalovávat, takže budou podobnější tomuhle.
Ecthelioni mají vlastní styl a jsou šikovní, motivovaní a produktivní. Kdybych to měl dělat sám, tak se zblázním a trvalo by to další rok. S jejich ilustracemi samozřejmě nebudu dělat nic.
16.1.2011 12:25 - Alnag
Trochu mi to připomíná rodičovský systém zdravé výživy. Musíš sníst tuhle ošklivou zeleninku, abys dostal masíčko. :)
16.1.2011 12:38 - Vojtěch
No jo, jenomže košťál dostaneš povinně. Když jdeš na gáblík a platíš za něj, tak už ho zpravidla papate nemusíš :/
16.1.2011 15:14 - sirien
Merlkir píše:
Ecthelioni mají vlastní styl a jsou šikovní

přinejmenším diskutabilní vyjádření, každopádně obdivuji Tvou teamovou solidaritu :D
16.1.2011 15:39 - OzzKar
sirien píše:
Ecthelioni mají vlastní styl a jsou šikovní


přinejmenším diskutabilní vyjádření, každopádně obdivuji Tvou teamovou solidaritu :D


Krutopřísně tak :-) (jak mi tu chybí potleskový usměváček)
16.1.2011 15:54 - Sosáček
Etchelioni hlavne budou stat strasny prachy, pac jejich styl kresby se hrozne blbe tiskne (rikal kamos co je grafik. mozna ho znate, chtel rozbit hubu ilgirovi).
16.1.2011 17:10 - skew
Píše:
Etchelioni hlavne budou stat strasny prachy, pac jejich styl kresby se hrozne blbe tiskne (rikal kamos co je grafik. mozna ho znate, chtel rozbit hubu ilgirovi).

V jakém smyslu "blbě tiskne" ?

EDIT:
> ok, thanks
16.1.2011 18:01 - Sosáček
Neco s linkama. S ejich pouzitim na stinovani, jejich sirkou nebo neco takovyho. Nevim presne, zeptam se.
16.1.2011 18:54 - alef0
Příbehy impéria vyzerajú vytlačené dobre na svojich všetkých stranách (napriek tomu, že si Sirien myslí, že to vyšlo len v PDF :-))
16.1.2011 19:41 - Dukolm
Merlkir píše:
Ecthelioni mají vlastní styl a jsou šikovní, motivovaní a produktivní.

No mě se teda jejich ilustrace moc nelíbí spíš mi to připadá jak nějaká trošku lepší skica. Ale oni spíš jedou na kvantitu než kvalitu. Příběhy impéria (podle obalu 100 celobarevných ilustrací) rozšíření rukověť mága (přes 60 nových vybraných ilustrací)zde už je kvalita o trošku lepší
16.1.2011 21:34 - sirien
alef0 píše:
napriek tomu, že si Sirien myslí, že to vyšlo len v PDF

Sirien je držel v ruce ve chvíli, kdy vyšly
16.1.2011 21:45 - alef0
Jaj, sorry, zmiatol ma ten tvoj dávnejší názor, kde som si myslel, že si myslíš, že je to len v PDF.
17.1.2011 00:00 - sirien
...sem nějakou dobu myslel, že budou jen v .pdf. (což nicméně nemění nic na tom, že podle mého subjektivního názoru mohly v .pdf klidně zůstat, protože nějak úžasný mi nepřipadaj - ale když to Ecthelionům stálo za to...)
21.1.2011 14:25 - Blaine
Dal jsem si dva tydny pauzu od cteni teto diskuze a dobre jsem udelal, takhle naraz je to lepsi vyziva. Mnam.
K soucasnymu topicu mych *prohrabava sve prazdne kapsy* padesat haliru - souhlas s nadsenymi a pochvalnymi ohlasy na carodeje (or whatever se mu rika:)). Super obrazek ma vsechno, co ma mit. Diky Melkire. A diky za to, ze tam bude aspon nejaka mainstreamova ilustrace, prirucka tim hnedka ziskava.

Vim, ze to mozna na RPG foru zapadlo, ale uvazuje se o vydani v pdf? Abych to nemusel piratit, abych to mohl mit legalne jak papirove, tak v pdf?
21.1.2011 17:33 - alef0
Na RPG Fóre bola debata o PDF, ale žiadne stanovisko nepadlo. Osobne pochybujem, že bude PDF verzia, keďže to je otvorenie pekelnej brány k piráteniu.

(Argumenty, že sa to opiráti aj tak, sa dajú vyvrátiť prostým: skúste si nájsť na nete Dračák, resp. pluskový Dračák a pozorujte nájdenú kvalitu.)
21.1.2011 17:35 - noir
Klasický dračák mám v PDF v docela dobré kvalitě a DrD+ myslím ani za pirátění nestálo...
21.1.2011 18:03 - sirien
alef0 píše:
skúste si nájsť na nete Dračák

Tvé google-fu asi za moc nestojí...
...na druhou stranu, ten kdo si umí stáhnout DrD v .pdf si asi umí najít i poněkud... hodnotnější zdroje
21.1.2011 18:29 - ShadoWWW
Plusková příručka pro hráče je na UlozTo v hodně dobré kvalitě.
21.1.2011 21:46 - Sparkle
Kdyby neřešili pirátské verze základní příručky a snažili se vydělat hlavně na doplňcích, bylo by to nejlepší.
21.1.2011 21:59 - sirien
...nebo na příručce v reprezentativním formátu s hard cover s obrázky, které dělá Melkir a ne Ecthelioni...
...případně na cenově lehce nasazenejch original DrD d6tkách které... co já vim, mají barevné kombinace a stylizaci podle archetypů (pokročilých povolání, whatever)...
...a tak.
Pak by asi šíření .pdf příručky bylo fakt jedno. Zvlášť kdyby se v ní přímo mluvilo o tom, co všechno Altar nabízí k DrDII navíc.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084565162658691 secREMOTE_IP: 18.217.144.32