Kultura

sirien
28.2.2014 01:56
Fate Core (4e)
Tahle diskuse je určená přímo pro pokec o Fate (Core) jako systému popř. novinkách; další věci (FAE atp.) kdyžtak tam, kde patří :)

Dotazy pravidlům - možná nejdřív mrkněte do níže odkázaného FAQ článku

.

Zrcadlová diskuse k FAE (popř. "Rozcestí")
16.7.2020 10:25 - Gurney
Než si budeš hrát přímo s proškrtáváním aspektů, možná zkus nejdřív jejich fungování a la Příběhy Impéria (aspekty krmené FP, ale používají se na reroll nebo změnu jedné kostky na [+] ), případně i s dodatečným houserule, že [-][-][-][-] nelze přehodit. Že nemůžeš jít nad maximum toho, co bys dokázal bez použití aspektu, je dost poznat. A zajímavá řešení, hlavně pro méně cinematické žánry, má nejen FATE, ale i původní FUDGE.
16.7.2020 12:47 - sirien
Tohle řešení ve skutečnosti funguje rozumně jen pokud máš ve hře jen aspekty postav - se situačníma to přestane dávat smysl. (Tady je fakt cítit že PI skáčou mezi 2e až 3e)
14.8.2020 13:48 - sirien
Sorry za to vulgární odtržení, ale tvorba "one to catch them all" diskusí je spíš kontraproduktivní...

Centrální systémová diskuse by měla fungovat jako rozcestník a centrum pro info o novinkách atp., ne jako děvka pro všechno ve který se pak po 100 stranách už nikdy nic nedohledá.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12736487388611 secREMOTE_IP: 3.236.98.69