Kultura

sirien
28.2.2014 01:56
Fate Core (4e)
Tahle diskuse je určená přímo pro pokec o Fate (Core) jako systému popř. novinkách; další věci (FAE atp.) kdyžtak tam, kde patří :)

Dotazy pravidlům - možná nejdřív mrkněte do níže odkázaného FAQ článku

.

Zrcadlová diskuse k FAE (popř. "Rozcestí")
16.7.2020 10:25 - Gurney
Než si budeš hrát přímo s proškrtáváním aspektů, možná zkus nejdřív jejich fungování a la Příběhy Impéria (aspekty krmené FP, ale používají se na reroll nebo změnu jedné kostky na [+] ), případně i s dodatečným houserule, že [-][-][-][-] nelze přehodit. Že nemůžeš jít nad maximum toho, co bys dokázal bez použití aspektu, je dost poznat. A zajímavá řešení, hlavně pro méně cinematické žánry, má nejen FATE, ale i původní FUDGE.
16.7.2020 12:47 - sirien
Tohle řešení ve skutečnosti funguje rozumně jen pokud máš ve hře jen aspekty postav - se situačníma to přestane dávat smysl. (Tady je fakt cítit že PI skáčou mezi 2e až 3e)
14.8.2020 13:48 - sirien
Sorry za to vulgární odtržení, ale tvorba "one to catch them all" diskusí je spíš kontraproduktivní...

Centrální systémová diskuse by měla fungovat jako rozcestník a centrum pro info o novinkách atp., ne jako děvka pro všechno ve který se pak po 100 stranách už nikdy nic nedohledá.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18584799766541 secREMOTE_IP: 54.208.73.179